Кошик
24 відгуків
торгово-сервисный центр "Теплый дом"
+380970138705
+380959224439

Засіб для чищення димоходів, теплообмінників твердопаливних котлів та камінів

«Сила Козака». Цей продукт призначений для очищення промислових печей, що працюють на твердому паливі (вугілля, дрова, солома, торф і мазут), а також побутових котлів від сажі та скам'янілої смоли.
Вже більше 300 теплових електростанцій Європи і промислових підприємств мають позитивний ефект, використовуючи наші кошти «Сила Козака» для забезпечення раціональної, стійкої енергетики і економії палива простим і ефективним способом, який не шкодить навколишньому середовищу.

ОЧИЩЕННЯ ДИМОХОДУ

Для чого потрібна очищення котла і димоходу від сажі (окислення)?

Під час процесу спалювання вугілля, дров або іншого палива у водогрійних або паросилових котлах значна частина енергії втрачається через неефективних методів видалення осаду сажі та очищення поверхонь нагріву котла. Осад сажі, який виникає на всіх поверхнях нагріву котла, під час процесу горіння (дрова, кам'яне вугілля, лігніт, мазут і біомаса) негативно впливає на ефективність котла. Люди, які регулярно користуються водогрійними або паросиловыми котлами, або звичайними побутовими камінами, рано чи пізно обов'язково стикаються з проблемою їх чищення.

Навіщо це робити? При використанні кошти «Сила Козака» очищення поверхонь нагріву від різного шламу дуже добре вплине це дозволить видалити існуючі шлами і мости між трубами теплообмінника, а також запобігає їх повторення. В процесі експлуатації водогрійних або паросилових котлів (твердопаливних) утворюється дим. Він насичений сажею, яка активно осідає на стінках димоходу.

Накопичуючись, сажа заважає нормальному проходженню повітря. Це в свою чергу:

 • - Погіршує тягу;
 • - Знижує тепловіддачу опалювальної системи;
 • - Підвищує вірогідність займання в димоході і, як наслідок, його руйнування;
 

При використанні «Сила Козака» ви отримуєте розкладання димових газів. Значно поліпшується теплообмін, що позначається на температурі димових газів і стабільному тиску парів. Залежно від конструкції котла, його терміну служби і ступеня забруднення поверхонь нагріву температура вихлопних газів знижується до 60 ° С. В результаті поліпшується теплообмін і це дає підвищення ефективності котла. Збільшуючи при цьому термін роботи котельного обладнання. Щоб насолоджуватися теплом у своєму будинку і при цьому бути абсолютно спокійним за пожежну безпеку, слід регулярно здійснювати профілактичне очищення.

Існує кілька видів очищення котлів та димоходів:

 

Механічна. Вона досить ефективна, але вимагає багато сил і часу.

Чистка народними методами. Слабоэффективный варіант, який часто шкодить опалювальних приладів.

Хімічна. Самий ефективний спосіб, результат якого відразу видно. Цей варіант економить часові та фізичні затрати. З його допомогою сажа видаляється навіть в самих важкодоступних місцях і вигинах, куди не дістане механічна чистка.

Чим хороша хімічна чистка димоходів?

Димар від сажі – це процес, який не повинен бути складним, особливо для сучасної людини, у розпорядженні якого зручні та недорогі технології. Серед усіх препаратів для чищення опалювальних приладів на сучасному ринку вигідно виділяється хімічний засіб для очищення димоходу від сажі і смоли «Сила Козака». Воно забезпечує повне видалення сажі і смоли з димоходу, а також покращує горіння дров, брикету, вугілля. Особливо це важливо, якщо паливо смолянистое, довго горить і залишає значний наліт на димових каналах і опалювальному приладі.

«Сила Козака» – це хімічна речовина, що працює за принципом каталізатора. Воно руйнує структуру смоли і сажі, робить її сухою, пухкої. У такому вигляді наліт або спалюється, або практично розчиняється. Вичистити залишки не складе праці.

Ще одна перевага використання хімічного засобу «Сила Козака» полягає в тому, що воно економить витрату палива до 10%. Завдяки каталізатору залишки вуглеводню окислюються і практично повністю згоряють. Цей процес продовжує горіння, тим самим, заощаджуючи витрата палива.

Особливості продукту і принцип роботи

 

Сила Козака - складається в основному з лужних нітратів і окислених солей поряд з додаванням легкозаймистих матеріалів, які полегшують повне окислення залишкового палива в топці.

Сила Козака - є сипучим сірим порошком, що не містить хлору та інших агресивних хімікатів. Це не зашкодить металеві деталі якусь установку, каміни і димоходи.

Сила Козака - є не токсичним, невибухонебезпечним або вибуховою речовиною.

Сила Козака - викидається у вогонь або вдувається в саму гарячу зону камери згоряння. При контакті з теплом він відразу ж сублімується як сіро-білий туман. Процес окислення призводить до зміни структури кристалічної решітки смолянистой кори і сажі. У слідстві чого розщеплюються хімікати, які викликають корозію і забруднення нагрітих поверхонь, що в результаті хімічних реакцій видаляються найдешевшим і найефективнішим способом (очистити скребком або щіточкою).

Сила Козака - під час горіння зменшує адгезію пилу і сажі у всіх димових каналах до виходу димової труби, включно. Частинки пилу і сажі скорочуються, а димові канали стають сухими.

Сила Козака – покриває всі елементи котла й димоходу оксидною плівкою, що запобігає корозії теплообмінника і деталей.

Як користуватися «Силою Козака»?

 • Довести горіння топки приблизно 400 ° С (нормальне горіння до червоних вугілля) Важливо! Не кидати засіб в полум'я вогню, так як порошок перейде в жидкообразное стан і не встигнувши вступити в реакцію протече в потдувало.
 • Вимкнути вентилятор подає повітря в топку або виштовхує СО2 (чадний газ), прикрийте потдувало.
 • Вкиньте в камеру згоряння, готовий пакетик або зроблений самостійно (потрібну кількість порошку загорнути в звичайний аркуш паперу) з розрахунку 5 г «Сила Козака» на 10 кг палива, або 10г на 20 кг палива, закрити дверцята печі або каміна. Якщо можливо, закрийте заслінки димоходу, щоб зменшити потік повітря до мінімуму. Залиште котел в такому стані протягом 2-3 хвилин.
 • Потім довести котел до нормальних робочих параметрів.
 • У разі використання палива поганої якості або забрудненого котла рекомендується перші 14 днів збільшити дозу в 2 або 3 рази потім повернуться в регламентовану дозу.
 • Препарат слід використовувати безперервно протягом всього опалювального сезону пропорційно по відношенню до кількості спалюваного палива.

Настійно рекомендується закидати порошок в топку з допомогою лопатки і захисних від нагрівання рукавичок під уникнення опіків і травм.

 

Як бачите, особливих маніпуляцій не потрібно для здійснення цієї процедури. Підсипаючи «Сила Козака» регулярно, ви взагалі можете забути про чистки димоходу. Якщо ж ви тільки починаєте застосовувати такий спосіб, то слід в перші два тижні використовувати подвійну або потрійну дозу до повного очищення від сажі і смоли. І ніяка механічна чистка Вам більше не знадобиться!

Зберігання препарату "Сила Козака"

Зберігати в сухих приміщеннях - захищати від вологи. Кімнатна температура не повинна перевищувати +60 ° С. Не слід зберігати в котельні більше 24 кілограмів одночасно. У приміщеннях, де зберігається препарат Сила Козака заборонено: відкритий вогонь, використання пристроїв для ініціювання вогню або тепла вище +60 C (наприклад, зварювальний апарат тощо). Продукт Сила Козака не слід змішувати з горючими речовинами не слід зберігати поблизу легкозаймистих матеріалів.

СИЛА КОЗАКА

Являє собою потужний порошок для чищення димоходів печей, котлів і камінів, здатний зруйнувати смолу і сажу всередині димоходів через декілька разів використання.

ВСІ ПЕРЕВАГИ

"Сила Козака" - ефективний і економічний інструмент, що допомагає зберегти ефективність водогрійних і паросилових котлів, димоходів і запобігти утворенню смоли і сажі.
 • - очищення поверхонь нагріву - усунення осаду
 • - Покращує ефективність котла
 • - Економія палива до 10%
 • - Зменшення адгезії сажі та пилу у всіх димових трубах до виходу
 • - Захищає від корозії поверхні нагріву
ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ

Результат действия «Силы козака» будет заметен уже через две недели после начала его использования. Топлива будет расходоваться меньше, а тяга станет намного лучше.

УНИВЕРСАЛЬНОСТЬ

Средство подходит не только для чистки дымохода в котлах, печах и каминах, но и для любых отопительных приборов, в которых сжигается древесина, уголь, брикеты или пелеты.

ПРОСТОТА В ИСПОЛЬЗОВАНИИ.

При каждой загрузке котла топливом следует добавлять средство для чистки в количестве, указанном в инструкции.

ЭКОЛОГИЯ

Безперервне використання "Сила Козака" знижує викиди в атмосферу: сажі-пили, діоксид сірки, оксиди азоту.