Кошик
22 відгуків

ARTI

Бойлери Arti з'явилися в Україні відносно недавно, якщо бути точним, то в 2017 році. Це австрійський бренд, який проводиться в Македонії. Раніше ті ж самі бойлери постачалися в Україну під назвою Klima Hitze, які дуже добре себе зарекомендували. Більшість водонагрівачів Арті мають збільшений термін гарантії на бак 7-10 років. Є серії, які обладнані мокрим і сухим теном, а також мають круглу або прямокутну форму. Ці водонагрівачі займають економ сегмент ринку водонагрівачів, вони доступні і є досить надійними.

Плоскі бойлери Arti

Плоские бойлеры Арти представлены серией Flat, она включает в себя бойлеры с сухим теном, бойлеры с мокрым тэном, бойлеры с мокрым тэном и электронным управлением. Все водонагреватели представлены в объемах 50, 80 и 100 литров. Также хотим уточнить что эти плоские водонагреватели состоят из двух баков, что является новейшей технологией сборки накопительных бойлеров. Еще один важный ньюанс это то, что бойлеры данной серии хоть и плоские, но имеют не продолговатый вид, а вид квадрата. Это очень удобно для тех, у кого мало свободного места по вертикали.

Бойлеры с сухим теном Arti

Бойлери Арті з сухим теном складаються з декількох серій. У вище згаданій серії Flat вони представлені в плоскому виконанні. Однак також є водонагрівачі круглої циліндричної форми і вузької форми слім. Дані бойлери включають в себе моделі на 30, 50, 80 і 100 літрів. Є як вертикальні, так і горизонтальні бойлери Arti з нижнім підведенням води. Як правило бойлери Арті з сухими тенами комплектуються двома незалежними нагрівальними елементами, з допомогою яких можна регулювати потужність бойлера, включаючи то один, то одразу два тена одночасно.

Бойлери Арті недорогі моделі

Також у Арті добре представлений і економ-сегмент. Недорогі бойлери Арті обладнані мокрим теном і мають круглу циліндричну і вузьку форми слім. Вони також складаються з модифікацій водонагрівачів на 30, 50, 80 і 100 літрів. Є бойлери як у вертикальному, так і в горизонтальному виконанні. Гарантія на бак становить 5 років, а на електричну частину 2 роки.

 

Накопичувальні водонагрівачі Арті малого обсягу

Электробойлеры Арті малого обсягу представлені прямокутними модифікаціями накопичувальних водонагрівачів об'ємом 5 і 10 літрів. Які існують двох видів: з нижнім або верхнім підключенням. Вони призначені для установки над мийкою або під мийкою відповідно. Дані водонагрівачі обладнані хорошим міцним сталевим баком з емалевим покриттям, мокрим теном на 1000 Вт і магнієвим анодом. Бойлери Арті на 5 літрів дуже популярні серед українських покупців.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Контакти
 • Телефон:
  +380970138705
  +380959224439
 • Контактна особа:
  Вячеслав Тимошенко
 • Адреса:
  ул.Смелянская,127, Черкаси, Черкаська область, Україна
 • Email:
  tepdom@ukr.net